ONLINE KATALÓGY

Mikbaits 2017

Jetfish 2017

Daiwa 2016

Katalóg Nikl 2017

Carp Zoom 2017

Garant baits 2017

Carp Only

JRC 2017

Lastia 2017


Úvod »» Bivak Delphin Ziper Zone 2 Man + Prehoz + Kreslo Fox Warrior XL Arm Chair ZDARMA


        

Bivak Delphin Ziper Zone 2 Man + Prehoz + Kreslo Fox Warrior XL Arm Chair ZDARMA

akcia doprava zdarma

skladom

 

Výrobca: DELPHIN
bežná cena 368,90 EUR
naša cena bez DPH : 229,08 EUR
naša cena s DPH (20 %):
274,90 EUR

Bivak Delphin Ziper Zone 2 Man + Zimný prehoz

ZIPER je neprekonateľný bivak v pomere kvalita/cena. Tento bivak od značky Delphin je určený pre vysoko komfortné bivakovanie 2 osôb. Vďaka konštrukcii s takmer kolmými stenami sme výrazne zvýšili využiteľnosť rohových priestorov a tak doň pohodlne umiestnite 2 veľké lehátka a navyše vám stredom bivaku povedie približne 40cm široký prechod (v závislosti na šírke lehátok). Bivak ZIPER je postavený na dômyselnej konštrukcii z hrubostenných rúrok. Vďaka tomu sa nám podarilo zmenšiť ich celkový priemer a tým výrazne znížiť transportné rozmery a hmotnosť pri zachovaní rovnakej odolnosti. Tieto matné čierne rúrky sú spájané masívnymi plastovými spojkami, vďaka čomu je postavenie celého bivaku otázkou pár minút. Plášť bivaku sa vyznačuje odolnou, tmavo zelenou tkaninou s bezchybným vyhotovením. Obzvlášť vysoký dôraz bol kladený na celkovú nepremokavosť bivaku za použitia najmodernejších technológií. Všetky švy sú podlepené a následne otestované. Kotviacimi prvkami bivaku sú kovové oká, ku ktorým sú dodávané masívne kovové kolíky s plastovými hlavami a závitmi pre jednoduchšie zavŕtanie do tvrdej zeme. Vďaka tomuto systému je ZIPER výnimočne stabilný aj v najhorších poveternostných podmienkach, či silných búrkach. Podlaha bivaku je odnímateľná, vďaka suchým zipsom umiestneným z vnútorného obvodu bivaku a tak je možné ho využiť aj na miestach kde je bivakovanie zakázané. ZIPER poskytuje špičkovú využiteľnosť a široké spektrum individualizácie. Viacvrstvové vstupné dvere je možné osadiť moskytierou, či plnou tkaninou. Zadné okno tak isto poskytuje viacero možností využitia a vďaka nemu je možné bivak rýchlo vyvetrať. V prípade krátkodobejších výjazdov je možné prednú stenu zrolovať do bokov a upevniť pomocou postranných pások. Takto získate univerzálny prístrešok, ktorý vás spoľahlivo ochráni pred slnkom. Bonusom sú 2 držiaky na prúty, umiestnené na prednej konštrukcii. Bivak je balený v transportnej textilnej taške. ZIPER Zone je dôkazom, že ani profesionálny bivak nemusí zruinovať vašu peňaženku.

K bivaku doporučujeme zakúpiť praktický prehoz, ktorý výrazne bráni kondenzovaniu vodnej pary a zároveň zvyšuje tepelnú izoláciu bivaku v chladnejších častiach roku.

Technické parametre:

Najväčšia vonk. šírka: 275cm
Najväčšia vonk. dĺžka: 275cm
Najväčšia vonk. výška: 150cm
Transportné rozmery: 150x15x15cm
Hmotnosť bivaku: cca 7kg

Kreslo Fox Warrior XL Arm Chair v hodnote 94 EUR ZADARMO!!!

Najpredávanejší model luxusného rybárskeho kresla s kvalitným anatomicky tvarovaným čalúneným poťahom v prírodnej zelenej farbe. 
Všetky štyri nohy majú spoľahlivé teleskopické výškové nastavenie a pätky proti zabáraniu na mäkkom povrchu. 
Stabilná konštrukcia je pozoruhodne ľahká a pevná s komfortným vysokým sedením.
Zvýšený rám poskytuje pohodlnejšie sedenie a vstávanie z kresla. 
Kreslo ponúka pohodlný systém nastavenia sklonu operadla jednoduchým nadvihnutím opierok na ruky.
Kvalitné spracovanie a vysoký štandard použitých materiálov na aké sme u tejto prémiovej značky zvyknutí.

Rozmery:

Výška operadla: 65cm
Šírka sedáku: 54,5cm
Hmotnosť: 5,9kg
Výška sedenia od zeme: od 40cm
Transportné rozmery: 96 x 67 x 16cm (v x š x h)

MmE3M